СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Дим"

Категорія: Позначка:

Казка “Дим” Володимира Винниченка розповідає історію про маленького хлопчика Іванка, який заблукає в лісі і зустрічає там загадкову істоту – Дима. Дим виявляється дивним, проте добрим істотою, яка може допомогти хлопчику у вирішенні його проблем.

Дія казки розгортається в мальовничому лісі, де Іванко зустрічає Дима, який розповідає йому про свої магічні здібності та про те, як можна використати їх для вирішення життєвих проблем. За допомогою Дима, хлопчик здолає різні перешкоди та стикається зі своїми страхами, навчається вірити у себе та здобуває важливий досвід.

Казка “Дим” містить глибокий сенс та викликає в дітей бажання вірити в магію та доброту людей. Вона також заохочує маленьких читачів бути відважними, допомагати іншим та вірити у свої можливості.

Опис

Казка “Дим” була написана Володимиром Винниченком у 1905 році. Вона входить до збірки казок “На крилах пісень” (1908), яку автор видав ще під псевдонімом В. Сірка. Казка стала дуже популярною серед дітей та дорослих, здобула визнання критиків того часу та досі є однією з найвідоміших творів письменника.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.