СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Казки Барда Бідла"

Книга написана Дж. К. Ролінґ як прощання з серією романів про Гаррі Поттера. Спочатку Ролінґ написала тільки 7 примірників книги, усі вони написані від руки й ілюстровані самою Ролінґ. Всі копії переплетені в шкіру і прикрашені сріблом та напівдорогоцінним каменем. Шість примірників Дж. К. Роулінг подарувала близьким людям: Деніелу Редкліффу, своєму першому літературному агенту Крістоферу Літтлу, своїй сестрі Ді Ролінґ та іншим. Сьомий примірник був виставлений на аукціон Сотбіс 13 грудня 2007 року. Кошти від продажу були пожертвувані благодійній організації англ. «The Children’s Voice», яка допомагає знедоленим дітям Європи. Очікувалося, що книга буде продана за £50,000 (близько 100 тис. доларів США). Насправді вона була продана за £1,950,000 (близько 4 млн. доларів США). Покупцями стали лондонські артдилери, які представляли Amazon.com.

До збірки входять п’ять казок, вигаданих Дж. К. Ролінґ:
«Чаклун і стрибучий казанок» / The Wizard and the Hopping Pot
«Фонтан фортуни» / The Fountain of Fair Fortune
«Волохате серце мага» / The Warlock’s Hairy Heart
«Бебеті Ребеті та її реготливий пеньок» / Babbitty Rabbitty and her Cackling Stump
«Казка про трьох братів» / The Tale of the Three Brothers

Ставши власником книги, сайт Amazon.com опублікував переказ всіх п’яти казок. Опублікувати текст чи фотокопії сторінок сайт не мав права.

«Казки барда Бідла» згадуються в книзі «Гаррі Поттер і смертельні реліквії», а текст «Казки про трьох братів» навіть наводиться в сьомій книзі про Гаррі Поттера.

Опис

«Казки барда Бідла» — збірка казок британської письменниці Дж. К. Ролінґ. 4 грудня 2008 року відбулася світова прем’єра книги, цього ж дня була прем’єра в Києві.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.