СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини"

Категорія: Позначка:

Книга «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмили Петрановської звертається до теми дитячого виховання до підліткового віку, а також розкриває проблематику формування емоційного зв’язку між батьками та дітьми. Варто зауважити, що авторка це робить в доступній формі науково-популярної літератури, щоб кожен з молодих батьків зміг зрозуміти суть, яку заклала авторка.

Опис

Основна мета письменниці – розповісти про те, як формуються ментальні зв’язки, та що потрібно робити для того, щоб вони були міцними, а дитина при цьому – самодостатньою. Книга не звертається до надважких тем психоаналізу, а показує все на простих прикладах, з яким стикалось кожне молоде подружжя, коли вирішувало, як краще виховувати дитину.

В центрі оповіді буде не тільки інструкція для батьків, яка міститиме різні виходи з положення, в якому ті опинились, а й широке пояснення до того, чому їхня дитина поводиться саме так, а не інакше. Мова тут йде про надмірну агресивність або погану вдачу, чи навіть розщепленість між прив’язаністю до батька та матері. 

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.