СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "80 днів навколо світу"

Категорії: , Позначка:

«Навко́ло сві́ту за вісімдеся́т днів» (фр. «Le Tour du monde en quatre-vingts jours») — пригодницький роман французького письменника Жуля Верна 1873 року. Ексцентричний англієць Філеас Фоґґ закладається, що зможе об’їхати земну кулю не більше, ніж за 80 днів. Разом зі слугою Жаном Паспарту, Фоґґ вирушає в подорож, використовуючи найрізноманітніші види транспорту. Роман заснований на реальній подорожі американця Джорджа Френсиса Трейна (1829–1904).

Опис

«Навколо світу за 80 днів», рік видання якого збігся з роком написання, оповідає про історію одного парі, в результаті якого було зроблено кругосвітню подорож англійця Філеаса Фогга і його французького слуги Жана Паспарту.

Героєм Филеасом Фоггом було укладено парі. Він стверджував, що здійснить подорож навколо Землі за вісімдесят днів, використовуючи транспортні засоби, доступні людям в 19 столітті. Зміст «Навколо світу за 80 днів» почалося з подорожі з Англії. Наступними країнами, в яких побували головні герої, стали Франція, Єгипет, Італія, Індія, Японія, Китай, Америка.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.