СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Острів скарбів"

Категорії: , Позначка:

«Острів скарбів» – неймовірно захоплюючий пригодницький роман про пошук скарбів, захованих капітаном Флінтом на безлюдному острові.

Опис

У трактирі “Адмірал Бінбоу”, розташованому неподалік від Брістоля, з’явився новий постоялець – літній чоловік зі шрамом на щоці на ім’я Біллі Бонс. Було помітно, що він когось боявся і навіть попросив сина шинкаря, юного Джима Хокінса, відразу ж повідомити йому, як тільки в окрузі з’явиться моряк на дерев’яній нозі. Однак всі запобіжні заходи не допомогли, і Біллі Бонса відшукали його дружки-gірати. Чоловік повідав Джиму про незліченні скарби покійного капітана Флінта, під командуванням якого він служив. Біллі Бонс боявся, що інші пірати вб’ють його заради вмісту скрині, і так і сталося. Джим з матір’ю розкрили скриню покійного Біллі, взяли належні їм гроші, а також якийсь згорток і зникли в місті. У згортку виявилася карта з точним місцезнаходженням скарбів капітана Флінта. Джим передав її доктору Лівсі і його другу Трелоні. Чоловіки не зволікаючи купили шхуну» Іспаньола”, найняли команду і вирушили до далекого острова. Джим також опинився на кораблі в якості юнги. Після прибуття на острів з’ясувалося, що одноногий кок на ім’я Джон Сільвер був ватажком зграї піратів, які опинилися на кораблі під виглядом матросів. Джиму вдалося підслухати їхню розмову: Пірати планували вбити всіх членів екіпажу, як тільки скарби будуть знайдені і доставлені на борт корабля. Джим розповів про змову доктору Лівсі і капітану Смоллетту, і ті розробили план дій. Пірати на чолі з Сільвером попливли на шлюпці до острова. Разом з ними відправився і Джим.

Опинившись на березі, він зник у заростях і незабаром виявив Бена Ганна – колишнього пірата, якого його ж товариші залишили на острові в повній самоті. Йому вдалося вижити, і він перетворився на справжнього дикуна. Бен Ганн розповів своєму новому другові, що пошуки скарбів не приведуть до успіху, тому що він їх переховав. Тим часом доктору Лівсі, Трелоні, капітану Смоллетту і їх слугам вдалося втекти з корабля і сховатися в невеликому зрубі на острові. Незабаром до них приєднався Джим і розповів про Бена Ганні. Поки невеликий загін мужньо стримував атаку піратів, хлопчик потайки пробрався на»Іспаньолу”. Йому крупно пощастило: що залишилися на судні Пірати влаштували бійку і повбивали один одного. Джим захопив корабель, сховав його вукромній бухті і повернувся у форт. Там його зловили пірати і разом з ним вирушили на пошуки скарбів.. Прибувши на вказане місце, Пірати побачили лише порожню яму. У люті вони хотіли розтерзати Джима, але йому на допомогу вчасно Приспів доктор Лівсі з підмогою. Друзі завантажили скарб на корабель і відпливли до Англії, залишивши піратів на острові. Після прибуття додому вони чесно розділили між собою знайдені скарби і зажили щасливим життям.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.