СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Кафе на краю світу"

Категорія: Позначка:

Джон П. Стрілекі — талановитий письменник, спікер і коуч. У 2002 році, будучи ще бізнес-консультантом, Джон з дружиною відправився в 9-місячну подорож по світу. Цей досвід надихнув його на написання першого бестселера — «Кафе на краю світу».  Він не мав ні літературного досвіду, ні спеціальної підготовки.

Не минуло й року після виходу книги, як слово підтримки від вдячних читачів вже поширило цю книгу по всій земній кулі, і вона стала надихати людей на всіх континентах, включаючи Антарктиду. Вона стала бестселером номер один і була перекладена 25 мовами.

Опис

Є таке гарне місце, де можна не тільки відпочити, а й випити чашечку кави. А ще тут можна поміркувати над проблемами, і навіть отримати відповіді на питання про сенс життя і призначення кожної людини.

Книга «Кафе на краю світу» розповість вам про дивовижне кафе, де відбуваються справжні чудеса. Тільки не ті, що описуються в казках, а ті, що трапляються насправді. Цей твір запалить у вашій душі справжній вогонь, пробудить бажання жити і радіти кожній дрібниці.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.