СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Коко Шанель"

Категорія: Позначка:

Книга «Коко Шанель» створена в рамках унікального міжавторського проекту «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Це третя книга даного циклу, в якому зібрано захоплюючі історії про життя й творчу діяльність легендарних особистостей, які збагатили наш світ своїми надзвичайними відкриттями або талантами. Їхня успішність – результат щоденної кропіткої праці – це і є найголовнішим стимулом для підростаючого покоління, для якого в першу чергу і створено цю мотивуючу серію.

Опис

Коко Шанель – відома на весь світ французька кутюр’є, яка створила новий еталон класичної моди. Її життєвий шлях, починаючи з дитинства, був дуже складним – вона виховувалася сторонніми людьми й ніколи не знала батьківської ласки. Згодом ця успішна жінка, незважаючи на тисячі прихильників, багатство і розкіш, скаже, що найголовніше – це сімейний затишок і любов найрідніших людей. Важке дитинство по-особливому вплине на її світоглядні ідеї та життєві принципи.

Цю талановиту та сильну духом жінку спіткала нелегка доля – їй довелося відстоювати свої нововведення у світі моди в нелегкий час. Вона пережила дві війни, і ці жахливі трагедії переривали її творчу діяльність. «Коко Шанель» – не лише багата на подробиці біографія видатної жінки, яка потрапила в сотню найвпливовіших людей XX століття, а й зворушлива та надихаюча історія поразок і перемог, написана емоційною та виразною мовою в доступній манері навіть для молодших школярів.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.