СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Дракула"

Хто не чув про легендарного вампіра графа Дракулу – саме цей персонаж однойменної книги ірландського письменника Брема Стокера підкорив усю світову літературу та став культурним феноменом, започаткувавши нову еру кінематографу.

Опис

Хто не чув про легендарного вампіра графа Дракулу – саме цей персонаж однойменної книги ірландського письменника Брема Стокера підкорив усю світову літературу та став культурним феноменом, започаткувавши нову еру кінематографу.

Роман “Дракула” був створений 1897 року, проте образ головного героя вже багато років залишається класикою й досі хвилює серця читачів та глядачів, надихаючи сучасних митців на створення різних варіацій відомого сюжету.

Брем Стокер вважається основоположником вампірської тематики. І хоча книги про упирів існували і до нього, саме цей письменник грунтовно підійшов до розкриття образу безсмертного мага-некроманта.

Починаючи читати твір, не можеш повірити, що перед тобою підступний вбивця та кровожер. Інтриги, які закручує головний герой, заплутують та жахають, а таємниці, сховані за аристократичним образом графа, додають сюжету “перчинки” та неабиякого напруження.

Ця історія починається з візиту лондонського адвоката Джонатана Гаркера до Трансильванії. Потрапивши до замку Дракули, Джонатан відразу зрозумів, що тут на нього чекають моторошні пригоди. І хоча граф грав роль привітного хазяїна, дуже скоро Гаркер впевнився у його диявольській сутності.

Брем Стокер обрав для книги “Дракула” особливу манеру – сюжетна лінія розкривається у листах, замітках та спогадах різних героїв. Це надає містичній історії більше достовірності, занурює в емоцій та переживання персонажів.

Атмосфера, створена автором, не відпускає до останньої сторінки. Поєднання витриманого та холодного авторського слогу у вікторіанському стилі та елементів моторошного хоррору робить цей роман унікальним літературним творінням.

Цікавим фактом є те, що автор включив у свій твір прототипи достовірних історичних персонажів, які жили у XV столітті, та майстерно передав колорит тодішньої епохи, розкривши історичне минуле Трансильванії, Молдови, Англії. Якщо ви шукаєте не поверховий хоррор, а якісне багатошарове полотно, зіткане з філософії, історії та культурних традицій середньовічної Європи, радимо скачати книгу “Дракула” (безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub) й прочитати цю блискучу епопею.

Додаткова інформація

Type

Paperback, Hardcover, Audiobook, Audio CD, Kindle

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дракула”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.