СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом"

Категорія: Позначка:

В голові у кожного з нас час від часу виникають ідеї, котрі здаються нам геніальними. Проте що б ми не говорили оточуючим, більшість людей нас не розуміє. Якщо ви часто зіштовхуєтесь з подібною ситуацією, почніть читати онлайн книгу «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» Йеруна ван Хейла українською мовою. Видання допоможе вам переконати своїх друзів, родичів та керівництво в тому, що ваша думка має право на життя.

Кожна справа чи бізнес починається з малого – ідеї, котра переростає в план, а вже потім – в прибуткову справу. Однак величезна кількість проектів помирає ще в зародку. Вони просто не витримують критики, яку оточуючі люди дуже часто навіть не підкріплюють вагомими доказами.

Опис

Книга «Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом» розповість, як підготуватись до подальшої розмови про свої плани, як правильно подати їх іншим людям, як вразити їх і викликати в них нестримне бажання інвестувати саме у вас.

Автор видання і сам не раз зіштовхувався з нерозумінням зі сторони оточуючих. Він часто помилявся на співбесідах, проте зміг навчитись на власних помилках. Зараз він охоче ділиться своїми висновками саме з вами.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.