СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Міфи про брендинг"

Категорія: Позначка:

Перед вами книжка, написана відомими експертами з брендингу – Енді Мілліґаном та Саймоном Бейлі. Вони, як ніхто інший, знають що таке бренди та в чому їхня цінність, у чому криється успіх бренду і як вдало підібрати йому назву. Вони кинуть виклик найпоширенішим помилковим твердженням про бренди та брендинг, розвінчають усталені міфи, а також розкажуть найсучасніші відомості про практичне застосування брендингу. Вони розкажуть про те, що таке хороші бренди, як вони завойовують нашу лояльність і чи завжди клієнт має рацію. Ви дізнаєтеся у чому особливість Coca-Cola, чому нам так подобається IKEA та як Бекхему вдалося створити свій власний бренд.

«Міфи про брендинг» – це книга не лише для власників брендів чи спеціалістів із брендингу, це книжка для усіх, адже всі ми – споживачі брендів.

Опис

Бренди. Ми щодня з ними стикаємося, ми віддаємо їм перевагу, ми їм довіряємо. Однак чи багато ми про них знаємо? Хіба бренд – це не просто товар із яскравою етикеткою чи хитромудрою назвою?

Бренди та й уся сфера брендингу оповиті численними міфами. От, хоча б, що бренди – це лише спосіб стягнути з вас більше за той самий продукт і що брендами є тільки споживчі товари, що брендинг – це лишень про логотип і рекламу. Тож як розібратися, де тут правда, а де – вигадка?

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.