СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Володимир"

Категорія: Позначка:

«Володимир» — історичний роман українського письменника Семена Скляренка, написаний в 1962 році. Видавався багато разів.

На сторінках цієї книги автор розповідає про великі та значні справи, які випали на долю українського князя Володимира, сина Святослава. Розповідається про ті часи коли брат ішов на брата, земля на землю та гроза стояла над Київською Руссю. Сторінки особистого життя Володимира і близьких йому людей належать до найбільш хвилюючих, в романі який цікаво та правдиво розповідає про давноминулі часи. Книга є продовженням роману “Святослав”.

Опис

I

Залишки війська загиблого князя Святослава Хороброго повертаються до Києва. Був серед них чоловік на ім’я Микула. Дорогою до Києва він усе згадував про події останніх років: численні битви з Візантією, напад печенігів, похорон князя.

У Києві Микула зустрів чоловіка і жінку, від яких він дізнався про смерть своєї дочки Малуші. Розбитий горем чоловік повернувся до рідного села Любеча, де його все ще чекала дружина Віста.

У Любечі Микула на власні очі побачив, як влада і гроші змінюють людей. Намісники князя Ярополка забирають собі землі, які віддавна належали громадам, тим самим сіючи невдоволення серед місцевих селян.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Володимир”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.