СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Якщо з дитиною складно"

Категорія: Позначка:

Виявляється, з дітьми не обов’язково «воювати» і застосовувати до них силу (не лише фізично, а й морально), адже можна вибудувати стосунки так, щоб цього робити вже й не хотілось. А от як саме це зробити, якраз і розповідається у книжці.

Спершу авторка розповість про важливість такого явища як прив’язаність, яка виникає між батьками і дитиною, і впливає на їх стосунки. Від того, чи правильно вона сформована, залежить їх взаємодія і здатність формувати емоційну близькість, а від цього вже залежать і самі стосунки. У книзі наводиться багато прикладів з реального життя, які авторка детально розбирає і пояснює, чому батьки роблять ті чи інші дії і як це сприймається їх дітьми, як впливає на їх поведінку і формує характер.

У другій частині книги пояснюється, чим погана поведінка відрізняється від складної, і чи варто взагалі якусь поведінку називати поганою. А найголовніше, що в книзі є покрокова інструкція, як «перезавантажити систему», щоб налагодити стосунки і зробити життя дітей і батьків простішим та щасливішим.

Опис

Книга «Якщо з дитиною складно» Людмили Петрановської, відомої сучасної психологині та експертки у питаннях виховання дітей, розповість, що потрібно робити батькам, щоб налагодити стосунки зі своїми дітьми і припинити нарешті на них кричати, зриватись і вигадувати їм покарання за чергову капость

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.