СЛАВА УКРАЇНІ

Читати книгу "Волт Дісней"

Категорія: Позначка:

Книга «Волт Дісней» – біографічна праця української письменниці Марії Сердюк. Книга має на меті познайомити читача з такою непересічною особою в світовій культурі, як Волт Дісней. Його доля була непростою, проте в той же час надзвичайно цікавою. Він став автором такого культового мультиплікаційного персонажа як Міккі Маус, а разом з ним ще цілого всесвіту.

Вклад творця в мультиплікацію дуже важко переоцінити. Саме його студія стала однією з перших в цьому напрямку кінематографа, а сьогодні є світовим лідером в сфері розважального контенту. В Діснея поступово формується власний стиль, який згодом стане його візитною карткою.

Опис

Рубіконом світової анімації стає стрічка Волта Діснея під простою назвою «Пароплавчик Віллі». Його важливість полягає в тому, що в мультфільмі використовується звук, як неодмінна частина сюжету. Читати онлайн книгу «Волт Дісней» за авторства Марії Сердюк українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Також творець з усією своєю скрупульозністю підходив до вивчення звичок та манери поведінки тварин перед тим, як їх малювати. Це дозволило персонажам на екрані бути максимально реалістичними. Завдяки таланту та своєму хисту компанія «The Walt Disney» стає лідером на ринку. З-під пера її мультиплікаторів вийшли такі відомі картини, як «Король Лев», «Аладін», «Білосніжка» та інші.

Підпишись на оновлення та новини нашого проекту.